MEGASER

Hakkımızda

Megaser iletişim sistemleri iletişim sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye sahip teknik ekibi ile 2013 yılında ANTALYA, da Kurulmuştur. Göreve başlayan Megaser İletişim Sistemleri servis ve satış hizmetlerini yenilenen tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İlkemiz tüm iletişim ihtiyaçlarını çözüm getirmektedir ve kaliteli hizmet vermektir. Türkiye iletişim pazar in en çok tercih edilen santralleri anolog, sayısal ve IP tabanlı telefon santral sistemleri ile çağrı merkezi (Call Center) uygulama projeleri ve VoIP (Voice Over IP) kurumsal olarak Megaser İletişim Sistemleri olarak en iyi servis hizmetleri vermek üzere yapılanmıştır.

Megaser iletişim sistemleri Telefon santraları dışında iletişimde toplam çözüm sunmayı hedefleyen firma Fiber Optik omurga tasarımları ve LAN bağlantılarında anahtar teslim çözümleri projeler hizmetleri vermektedir.

Megaser iletişim sistemleri Yenilikçi ve akilci çözümleri müşteri networku üzerindeki diğer uygulamalarla birleştirip, yönetilebilir kolay ve uygun çözümler haline getirmek temel felsefemizdir. Tümleşik çözümleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkararak satış sonrası danışmanlık hizmetleriyle maliyetleri en düşük seviyeye indirmektir.

Vizyonumuz

Megaser iletişim sistemleri Vizyonumuz, Tümleşik İletişim Çözümlerinde dünya çapındaki Ar-Ge gücüyle kadromuzda müşterilerimize dünya standartlarında teknolojik çözümler, yenilikler ve buna bağlı hizmetleri oluşturup sunan bir şirket olmaktır.Misyonumuz   

Megaser iletişim sistemleri Misyonumuz, Tümleşik İletişim Çözümleri olup toplam kalite standartları doğrultusunda satısını yaptığımız tüm ürünlerimizle kendimizi sürekli geliştirerek, kalite standartlarını yükseltmektir. Müşteri odaklı çalışmak, en iyi ürünü en iyi fiyata ve yüksek teknolojiyle müşterilere sunmayı sürdürmek, bu alanda en kaliteli çözümler sunan makul ve güvenilir bir firma olma kararlılığını devam ettirmektir.

© Megaser İletişim Sistemleri Megaser. Tüm hakkı saklıdır.